Samsung A07 6+128GB, BlackBlack, Android 15
Original price was: 409,33 KM.368,40 KMCurrent price is: 368,40 KM.
Samsung A07 6+128 GB,6.7”display,Android 15,Octa-Core,50/2/ MP cam, 8MP Selfie,5000 mAh bat, Black.
9 na zalihi
Opis
Samsung A07 6+128 GB,6.7”display,Android 15,Octa-Core,50/2/ MP cam, 8MP Selfie,5000 mAh bat, Black.
Dodatne informacije
| KAPACITET BATERIJE | 5000 mAh |
|---|---|
| INTEGRISANA BATERIJA | Da |
| Bluetooth | Da |
| GLAVNA KAMERA MP | 50 MP + 2 MP |
| CAM_SEC_SMPH | 8 MP |
| CORE_SMPH | Octa Core |
| Procesor | MTK |
| FPSENSOR | Da |
| Težina | 184 g |
| MEMORY_SMPH | 128 GB |
| SCREEN_SIZE_SMPH | 6.7" |
| Tip ekrana | PLS LCD |
| SIM_NO | 2 |
| VODOOTPORNOST | Da |
| WIFI | Da |
| COLOR_SMPH | Crna |
| DIMENSION | 164.4 x 77.4 x 7.6 mm |
| LTE podrška | Da |
| NFC | Da |
| Operativni sistem | Android |
| Muzički/video player | Da |
| RAM | 6 GB |
| Ojačano kućište | Ne |
| SIM | Nano SIM |
| Brzina procesora | 2×2.2GHz & 6×2.0 GHz |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.






Recenzije
Još nema recenzija.