Redmi Note 15 6+128, Blue
Original price was: 403,28 KM.362,95 KMCurrent price is: 362,95 KM.
Redmi Note 15 6+128, Blue, zadnja kamera 108MP, prednja 20MP, Lithium Polymer (LiPo) – 6000 mAh, 33W brzo punjenje, Android HyperOS 2, processor MediaTek Helio G100-Ultra, displej: 6,77” FHD+ AMOLED – 120Hz, 185g
3 na zalihi
Opis
Redmi Note 15 6+128, Blue, zadnja kamera 108MP, prednja 20MP, Lithium Polymer (LiPo) – 6000 mAh, 33W brzo punjenje, Android HyperOS 2, processor MediaTek Helio G100-Ultra, displej: 6,77” FHD+ AMOLED – 120Hz, 185g
Dodatne informacije
| KAPACITET BATERIJE | 5520 mAh |
|---|---|
| Bluetooth | Yes, Version 5.1 |
| VIDEO GLAVNE KAMERE | 4K |
| VODOOTPORNOST | IP66 |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2392 |
| SCREEN_SIZE_SMPH | 6.77" |
| Brzina procesora | 4×2.4 GHz & 4×1.8 GHz |
| Muzički/video player | Ne |
| RAM | 6 GB |
| Format ekrana | 20:9 |
| LTE podrška | Da |
| Težina | 178g |
| Operativni sistem | Android |
| Procesor | Snapdragon |
| Blic | Da |
| COLOR_DETAIL_SMPH | Mat plava |
| COLOR_SMPH | Ljubičasta |
| CORE_SMPH | Octa Core |
| WIFI | Da |
| INTEGRISANA BATERIJA | Da |
| SD_SMPH | Yes |
| SIM | Nano SIM |
| SIM_NO | 2 |
| USB_TYPE_SMPH | Type-C |
| NFC | Da |
| Ojačano kućište | Ne |
| Tip ekrana | AMOLED |
| FPSENSOR | Da |
| HEADSET_SMPH | Ne |
| MEMORY_SMPH | 128 GB |
| GLAVNA KAMERA MP | 108 MP + 8 MP |
| CAM_SEC_SMPH | 20 MP |
| DIMENSION | 164 x 75.4 x 7.4 mm |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.









Recenzije
Još nema recenzija.