
HP EB8G1i14 U7 258V 14 32GB/1T14” FHD, U7-258V 2.2/4.8GHz32GB DDR5, 1TB, Backlit, WiFi7, Win11Pro
Original price was: 3.287,56 KM.2.958,80 KMCurrent price is: 2.958,80 KM.
HP EliteBook 8 G1i 14; 14” FHD (1920×1200)+ 5MP IR Cam, Intel Core Ultra U7 258V (2.2/4.8GHz, 8C/8T, 12MB, 47 TOPS), 32GB 8533 LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, Backlit KB, Fingerprint, Wi-Fi 7 +BT 5.4, Windows 11 Pro, 3y warranty
10 na zalihi
Opis
HP EliteBook 8 G1i 14; 14” FHD (1920×1200)+ 5MP IR Cam, Intel Core Ultra U7 258V (2.2/4.8GHz, 8C/8T, 12MB, 47 TOPS), 32GB 8533 LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, Backlit KB, Fingerprint, Wi-Fi 7 +BT 5.4, Windows 11 Pro, 3y warranty
Dodatne informacije
| BT | Da |
|---|---|
| CAMRES_NB | 5 MP |
| COLOR_DETAIL_NB | Srebrna |
| CPU_MODEL_NB | 258V |
| USB3.1_NB_C | 1 |
| LITKEY | Da |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| FPSENSOR | Da |
| FREQUENCY_NB | 4.80 GHz |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| COLOR_NB | Srebrna |
| CORE_NB | 8 |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| WIFI | Da |
| BATTCAP_NB | 68WHr |
| BATTCEL_NB | LI 6-cell |
| CASE_NB | Aluminijum |
| THUNDERBOLT | 2 |
| VGA_MODEL_NB | Intel Arc |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR5x-8533 |
| OPTIKA_NB | No |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| SCREEN_SIZE_NB | 14" |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-glare |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| Težina | 1460g |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| MEMORY_MAX_NB | 32GB |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| HDMI | 1 |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 7 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.




Recenzije
Još nema recenzija.