HONOR Magic 8 Pro 12+512 Black6270 mAh, 200MP, 6,71” OLEDSnapdragon 8 Elite Gen 5
Original price was: 3.038,78 KM.2.734,90 KMCurrent price is: 2.734,90 KM.
HONOR Magic 8 Pro 12+512 Black, 6270 mAh, 200MP, 6,71” OLED, Snapdragon 8 Elite Gen 5
9 na zalihi
Opis
HONOR Magic 8 Pro 12+512 Black, 6270 mAh, 200MP, 6,71” OLED, Snapdragon 8 Elite Gen 5
Dodatne informacije
| Bluetooth | Yes, Version 6.0 |
|---|---|
| GLAVNA KAMERA MP | 200 MP + 50MP + 50MP |
| Format ekrana | 20:9 |
| FPSENSOR | Da |
| MEMORY_SMPH | 512 GB |
| NFC | Da |
| WIFI | Da |
| Operativni sistem | Android |
| Muzički/video player | Ne |
| RAM | 12 GB |
| Rezolucija ekrana | 1256 x 2808 |
| VIDEO GLAVNE KAMERE | 4K |
| VODOOTPORNOST | IP68 vodu i prašinu |
| Procesor | Snapdragon |
| DIMENSION | 161.2 x 75 x 8.3 mm |
| Blic | Da |
| HEADSET_SMPH | Ne |
| LTE podrška | Da |
| Težina | 219g |
| KAPACITET BATERIJE | 6270 mAh |
| INTEGRISANA BATERIJA | Da |
| CAM_SEC_SMPH | 50 MP |
| COLOR_DETAIL_SMPH | Mat crna |
| COLOR_SMPH | Crna |
| CORE_SMPH | Octa Core |
| Brzina procesora | 2×4.6GHz&6×3.62GHz |
| USB_TYPE_SMPH | Type-C |
| Ojačano kućište | Ne |
| SCREEN_SIZE_SMPH | 6.7" |
| Tip ekrana | OLED |
| SD_SMPH | Ne |
| SIM | Nano SIM |
| SIM_NO | 2 |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.









Recenzije
Još nema recenzija.