HONOR 400 8+256 Black 200 MP, 6.55” AMOLED, 5330 mAh, Snapdragon 7 Gen 3
Original price was: 1.242,67 KM.1.118,40 KMCurrent price is: 1.118,40 KM.
HONOR 400 8+256 Black, 200 MP, 6.55” AMOLED, 5330 mAh, Snapdragon 7 Gen 3
1 na zalihi
Opis
HONOR 400 8+256 Black, 200 MP, 6.55” AMOLED, 5330 mAh, Snapdragon 7 Gen 3
Dodatne informacije
| KAPACITET BATERIJE | 5330 |
|---|---|
| Bluetooth | Da |
| GLAVNA KAMERA MP | 200MP + 12MP |
| CAM_SEC_SMPH | 50 MP |
| COLOR_DETAIL_SMPH | Mat crna |
| COLOR_SMPH | Crna |
| USB_TYPE_SMPH | Type-C |
| VIDEO GLAVNE KAMERE | 4K |
| VODOOTPORNOST | IP 65 |
| RAM | 8 GB |
| Rezolucija ekrana | 1264 x 2736 |
| Ojačano kućište | Ne |
| SCREEN_SIZE_SMPH | 6.5" |
| SIM_NO | 2 |
| Brzina procesora | 1×2.63GHz & 3×2.4GHz & 4×1.8GHz |
| INTEGRISANA BATERIJA | Da |
| Procesor | Snapdragon |
| Blic | Da |
| LTE podrška | Da |
| Težina | 184g |
| Operativni sistem | Android |
| NFC | Da |
| Muzički/video player | Da |
| Tip ekrana | AMOLED |
| SD_SMPH | Ne |
| SIM | Nano SIM |
| WIFI | Da |
| CORE_SMPH | Octa Core |
| DIMENSION | 156.5 x 74.6 x 7.3 mm |
| Format ekrana | 20:9 |
| FPSENSOR | Da |
| HEADSET_SMPH | Ne |
| MEMORY_SMPH | 256 GB |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.








Recenzije
Još nema recenzija.