ASUS Vivobook 14 Flip 14” OLED 60Hz, Intel Core 7 32GB DDR5, 1TB
Original price was: 3.396,28 KM.3.056,65 KMCurrent price is: 3.056,65 KM.
ASUS Vivobook 14 Flip TP3407SA-SG155W, 14” OLED WUXGA 60Hz, Intel Core 7 258V, Intel Arc Graphics, 32GB DDR5, 1TB, Backlit, Windows 11 Home, Siva boja, Touch screen, 24m. garancija
4 na zalihi
Opis
ASUS Vivobook 14 Flip TP3407SA-SG155W, 14” OLED WUXGA 60Hz, Intel Core 7 258V, Intel Arc Graphics, 32GB DDR5, 1TB, Backlit, Windows 11 Home, Siva boja, Touch screen, 24m. garancija
Dodatne informacije
| COLOR_DETAIL_NB | Tamno siva |
|---|---|
| CPU_MODEL_NB | 258V |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| DISKSIZE2_NB | Nema |
| DISKSIZE3_NB | Nema |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 7 |
| DISC_TYPE2_NB | Nema |
| DISC_TYPE3_NB | Nema |
| OS_NB | Windows 11 Home |
| TOUCH | Da |
| DISPLAY_PANEL_NB | OLED |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| SCREEN_SIZE_NB | 14" |
| CARRY_BAG | Rog |
| CPU_NB | Intel |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.






Recenzije
Još nema recenzija.