Acer Aspire Lite AL16-54P-58H516” FHD, i5-1334u 0,9/4.6GHz16GB DDR5, 512GB SSD, Linux
Original price was: 1.285,56 KM.1.157,00 KMCurrent price is: 1.157,00 KM.
Acer Aspire Lite 16-54P-58H5; 16” FHD IPS, Intel Core i5-1334U (0.9/4.6GHz Turbo, 10C/12T, 12MB), 16GB DDR5, 512GB m.2 SSD, Wi-Fi 6+BT 5.1, HD Cam, Linux, 24m garancija
1 na zalihi
Opis
Acer Aspire Lite 16-54P-58H5; 16” FHD IPS, Intel Core i5-1334U (0.9/4.6GHz Turbo, 10C/12T, 12MB), 16GB DDR5, 512GB m.2 SSD, Wi-Fi 6+BT 5.1, HD Cam, Linux, 24m garancija
Dodatne informacije
| BT | Da |
|---|---|
| COLOR_DETAIL_NB | Srebrna |
| COLOR_NB | Srebrna |
| CPU_MODEL_NB | i5-1334U |
| USB3.1_NB | 3 |
| VGA_MODEL_NB | Intel Iris Xe |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| WIFI | Da |
| MASS_BRUTO | 2510g |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| OS_NB | Nema |
| PORTDISP_NB | 2 |
| SCREEN_TYPE_NB | ComfyView |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| HDDRPM_NB | nema rotacije |
| HDMI | 1 |
| LITKEY | Ne |
| Težina | 1490g |
| CPU_TYPE_NB | Core i5 |
| DIMENSION | 357.8 x 18.9 x 244.8 mm |
| DISC_TYPE3_NB | Nema |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| DISKSIZE2_NB | Nema |
| DISKSIZE3_NB | Nema |
| CAMRES_NB | da |
| CARDREADER | Ne |
| CORE_NB | 10 |
| CPU_NB | Intel |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| VGA | Ne |
| 3G | Ne |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR5-5600 |
| OPTIKA_NB | No |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| SCREEN_SIZE_NB | 16.0" |
| TOUCH | Ne |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| LAN_NB | Ne |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| DIMENSION_WITH_PAC | 498.0 x 310.0 x 65.0 mm |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISC_TYPE2_NB | Nema |
| FPSENSOR | Ne |
| FREQUENCY_NB | 4.60 GHz |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.









Recenzije
Još nema recenzija.