HP laptop 250 G10 I3/16/51215.6”FHD, i3-1315u 0,9/4.5GHz16GB DDR4, 512GB SSD, FreeDos
Original price was: 1.086,78 KM.978,10 KMCurrent price is: 978,10 KM.
HP laptop 250 G10; 15.6 FHD (1920 x 1080) AG, Intel Core i3-1315U (1.2/4,5GHz Turbo, 6C/8T, 10MB), 16GB DDR4 3200, 512GB PCIe SSD, WiFi6+ BT5.3, HD Privacy cam, FreeDOS, DarkAsh Silver
7 na zalihi
Opis
HP laptop 250 G10; 15.6 FHD (1920 x 1080) AG, Intel Core i3-1315U (1.2/4,5GHz Turbo, 6C/8T, 10MB), 16GB DDR4 3200, 512GB PCIe SSD, WiFi6+ BT5.3, HD Privacy cam, FreeDOS, DarkAsh Silver
Dodatne informacije
| COLOR_DETAIL_NB | Siva |
|---|---|
| CPU_MODEL_NB | 1315U |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i3 |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| HDMI | 1 |
| OS_NB | Free DOS |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| COLOR_NB | Srebrna |
| CORE_NB | 6 |
| BATTCAP_NB | 41whr |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| VGA_MODEL_NB | Intel UHD |
| WIFI | Da |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6" |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-glare |
| MEMORY_MAX_NB | 16GB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR4 (3200 MHz) |
| OPTIKA_NB | No |
| FREQUENCY_NB | 4.50 GHz |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| Težina | 1.59 |
| MEMORY_CASH_NB | 10MB |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.









Recenzije
Još nema recenzija.